אודות

חברת LAKES א.ש לייקס ישראל בע“מ עוסקת בייבוא כלים סניטריים ומציעה פתרונות טכנולוגיים חדישים ומתקדמים –  בתחום הכלים הסניטריים לבית ולעסק. החברה מקיימת שיתופי פעולה הדוקים עם חברות מובילת בעולם בתחום:

WERIT JOMO חברה גרמנית המציגה ותק של 120 שנה בתחום –  הכלים הסניטריים, ומתגאה בהיותה החברה הראשונה בגרמניה שייצרה ניאגרות סמויות. זוהי חברה ברמה גבוהה אשר מספקת מענה מלא הן
לשירות והן לחלקי חילוף, גם עבור מוצרים שיוצרו לפני מאה שנה. דבר זה מראה על איכות המוצר ועל חשיבות הלקוח בעיני החברה. כל עוברות בדיקת קיימוּת הניאגרות המיובאות מחברת WERIT JOMO
ובדיקות מקיפות במכון התקנים, טרם יציאתן לשוק הישראלי.

www.jomo.eu

AXA, שילוב של מצוינות ואומנות איטלקית עם טכנולוגיות העדכניות ביותר תוך מיקוד לעיצוב ופונקציונליות של המוצר.

AXA, מייצרת מוצרים כבר למעלה 25 שנה תוך שיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בעולם עד לרמת גימור סופי במפעל.

www.axaone.eu

KERASAN הוא אחד מיצרני הכלים הסניטרים החשובים ביותר באיטליה במחוז Civita Castelana. החברה נוסדה בשנת 1960 והיא מתמחה בייצור כלים סניטרים איכותיים. כיום לחברה נוכחות בשוק בינלאומי עם סדרות של כלים סניטרים הכוללים ריהוט, אביזרים וברזים.

KERASAN מייצרת מוצרים כבר למעלה מ-50 שנה במתחם תעשייתי מודרני המשתרע על פני 14,000 מטר. KERASAN מבצעת את כל שלבי היצור החל מעיצוב המוצר עד לתוצר הסופי.

www.kerasan.com

SANELA הינם יצרנים מובילים של מוצרים סניטרים למוסדות ציבוריים.

אשר מייצרת שיתופי פעולה עם החברות באיחוד האירופאי.

חברת SANELA היא הסימן המסחרי לאלקטרוניקה סניטרית באיכות הגבוה בעולם ומקושרת באופן

אוטומט למוצרי הדור החדש.

www.sanela.cz

מותג HANSA מיוחס כאד המותגים המובילים בעולם בברזים.

וזאת בזכות המחויבות הברורה של מותג זה לפתרונות חדשים ומוצרים חדשניים המספקים תמיכה מיטבית למוצרי HANSA.

הסוד של HANSA נמצא בחומרים האיכותיים המיוצרים בגרמניה וברחבי אירופה מה שהופך את מוצרי HANSA למוצרים בטוחים, אמינים וידידותיים להתקנה.

הפונקציונליות האלגנטית של פתרונות האביזרים של HANSA בשילוב עיצוב מנצח מביא את צרכני הקצה בכל רחבי העולם לנוחות מקסימלית.

www.hansa.com

CHUDEJ חברה המייצרת תעלות ניקוז ביתיות ותעלות ניקוז לרחובות, – 
אשר מופצות בכל רחבי אירופה וכעת – גם בישראל. בשנת 2004 הוענקה
ל – CHUDEJ תעודת איכות תומאת ISO 9001. 

www.chudez.cz

אודות LAKES

חברת LAKES א.ש לייקס ישראל בע"מ מספקת מוצרים סניטריים מתקדמים למבחר עצום של לקוחות. את מוצרי החברה תמצאו בכל מבנה, – מכל סוג, החל בבתים פרטיים, דרך משרדים ועד למבנים ציבוריים. אנו עובדים עם יצרנים מובילים, מהבכירים בעולם הסניטריה.
LAKES מקפידה בראש ובראשונה בין מוצרינו תוכלו למצוא אסלות, כיורים, ברזים, ברזים חשמליים ואלקטרונים, תעלות ניקוז חכמות ועוד. חברת על איכות המוצרים שהיא מציעה ללקוח, ועל רמת השירות הגבוהה.
LAKES  קובעים סטנדרטים חדשים בשוק הכלים טיב המוצר, ההקפדה חסרת הפשרות על רמתו של כל פריט והשירות המקצועי שמציעים אנשי הסניטריים בישראל. הדגש כאן הוא על איכות, על עיצוב חדשני ועל שימוש בטכנולוגיה פורצת דרך הנחשבת לחדישה ולמתקדמת ביותר בעולם.
לקוחותינו הנאמנים, בארץ ובחו"ל, בוחרים במוצרינו בגלל השם, בגלל המוצר ובגלל היחס האישי.

כל אלו יחד הופכים את חברת LAKES – א.ש לייקס ישראל בע"מ למובילה בתחומה.

Lakes_Website_Pic
חדשנות
Lakes_Website_Pic
שירות
Lakes_Website_Pic
ניסיון
Lakes_Website_Pic
מקצעויות